powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 1 z 14.

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  z 14  następna

AC/DC (Black Ice) - plakat PP31634  (Plakaty)
19
AC/DC (Black ice) to plakat, który jest okładka albumu Black Ice. Black Ice jest piętnastym studyjnym albumem australijskiego hardrockowego zespołu AC/DC. Plakat w ciemnych kolorach ma tylko czerwony tytuł napisany na środku plakatu. Możemy go powiesić w mieszkaniu, dyskotece, klubie itp. Każdy plakat posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalne plakaty. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Angel Of Death - plakat PP30818  (Plakaty)
19
Anioł śmierci (Angel of death) - to plakat przedstawiający obraz w stylu gotyckim namalowany przez młodą, hiszpańską malarkę - Victorię Frances. Na plakacie widzimy młodą, jasnowłosą dziewczynę z wiankiem we włosach, czarnymi skrzydłami na plecach i czarnym kotem na rękach. Pokazana jest na granatowym tle. Plakat możemy powiesić mieszkaniu, holu kina, klubie itp. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Angel Rose - plakat PP32093  (Plakaty)
19
Plakat noszący tytuł: Angel Rose jest dziełem brytyjskiej artystki specjalizującej się w sztuce fantasy Anne Stokes. Autorka plakatu uprawia sztukę fantasty, która obejmuje szeroki zakres, od romantycznego i magicznego świata do mrocznego świata Gothic. Widzimy na nim czarnego anioła zadumanego nad upływającym czasem, który symbolizują opadające płatki róży i liście klonu. Ten piękny plakat ozdobi Twoje mieszkanie, motel, restaurację, biuro itp. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Anne Stokes (Await The Night) - plakat PP32461  (Plakaty)
19
Anna Stokes (Await The Night) to plakat do obrazu Anny Stokes. Autorka plakatu uprawia sztukę fantasty, która obejmuje szeroki zakres, od romantycznego i magicznego świata do mrocznego świata Gothic. Plakat przedstawia pięknego wampira w długiej sukni z czerwoną podszewką siedzącego na grobie, i nie zwracającego uwagi na latające wokół nietoperze, czekającego na noc. Plakat możemy powiesić w pubie, klubie, biurze itp. Każdy egzemplarz posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Anne Stokes Śmierć nas Obserwuje - plakat HR23888  (Plakaty)
19
Wieszając na ścianie ten mroczny plakat podziwiasz na nim jedną z prac brytyjskiej artystki Anny Stokes znanej na świecie ze swoich prac inspirowanych fantazją, gotykiem i horrorem. Przez okno pozbawione firanek i wszelkich ozdób a ze spływającymi kroplami deszczu zagląda przerażająca maska Śmierci. Spoglądając na plakat zatrzymaj się chwilę w pogoni za „tym czymś”, uśmiechnij się i żyj dalej pełną piersią najlepiej i najpiękniej jak tylko potrafisz. Plakat „Anna Stokes Śmierć nas Obserwuje” powieś w swoim mieszkaniu szczególnie w okresie Halloween. Każdy produkt w naszej ofercie jest oryginalny i posiada licencję. Poster cechuje wysoka jakość wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Wydruk na papierze kredowym o gramaturze 150g/m2 gwarantuje trwałość produktów na wiele lat.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

CWU Surplus vintage black
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens