powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 2 z 14.

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  z 14  następna

Art Worx - guitar heaven - plakat HR15785  (Plakaty)
19
Art Worx - guitar heaven - to plakat przedstawiający dwunastostrunową gitarę elektryczną oplecioną szarfą z napisem guitar heaven - i wyrastającymi z niej skrzydłami. Na tle gitary widoczna jest ludzka czaszka, a z boków błyskają pioruny.Na dole plakatu widnieje napis - guitar heaven - i dwie błyskawice. Plakat może wisieć w pubie, dyskotece, klubie itp. Każdy produkt w naszej ofercie jest oryginalny i posiada licencję. Plakaty cechuje wysoka jakość wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Wydruk na papierze kredowym o gramaturze 135g/m2 gwarantuje trwałość plakatów na wiele lat.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Art Worx - rock and roll guitar - plakat HR15852  (Plakaty)
19
Plakat - Art Worx - rock and roll guitar - przedstawia na ciemnym, ponurym tle ludzką czaszkę leżącą na szarfie z wyszytymi po obu jej stronach stylizowanymi literami R. Całość leży na dwóch skrzyżowanych, topiących się od ognia gitarach elektrycznych. Plakat świetnie nadaje się do powieszenia w klubie, dyskotece, pubie itp. Każdy produkt w naszej ofercie jest oryginalny i posiada licencję. Postery cechuje wysoka jakość wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Wydruk na papierze kredowym o gramaturze 135g/m2 gwarantuje trwałość plakatu na wiele lat.
Rozmiar

Asking Alexandria From Death To Destiny - plakat LP1700  (Plakaty)
19
“Od śmierci do przeznaczenia” jest intrygującym tytułem trzeciego studyjnego albumu którego okładka znajduje się na plakacie w kolorach nocy „Asking Alexandria From Death To Destiny”. Ten ciepły jeszcze bo wydany w sierpniu 2013 roku album jest dziełem brytyjskiego zespołu „Asking Alexandria”. Jeżeli jesteś fanem tego zespołu to właśnie ten plakat powieszony w Twoim pokoju czy w sali dyskotekowej sprawi Ci radość. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 150g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Asking Alexandria Snake - plakat LP1634  (Plakaty)
19
Asking Alexandria Snake - plakat wysokiej jakości wyprodukowany przez angielskiego producenta plakatów GB EYE. Wymiary wydruku plakatu to 61x91,5 cm - przy czym pierwsza wartość to szerokość, a druga to wysokość plakatu. Plakat wydrukowany dzięki zastosowaniu druku offsetowego na papierze kredowym o najwyższej jakości. Plakaty z kolekcji GB EYE odznaczają się wysokim nasyceniem barw i ostrością. Plakaty drukowane są na papierze kredowym - pół błyszczącym o gramaturze papieru 135g/m2. Do produkcji plakatów zastosowano druk offsetowy, dzięki takiemu rozwiązaniu całkowicie został usunięty problem paskowania, dzięki czemu produkt bardzo ładnie eksponuje się we wnętrzu mieszkania. Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach plakatów mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, zdjęcia plakatów mogą wyglądać inaczej (barwy).
Rozmiar

Audrey Hepburn Tatuaże - plakat HR23912  (Plakaty)
19
Piękność w tuszu jak głosi napis na różowej szarfie u sukni dotyczy pięknej aktorki Audrey Hepburn której ciało pokryte jest tatuażami. Jej portret jakby otoczony subtelną ramką widzimy na ciemnym tle ze stylizowanymi roślinnymi ornamentami. Powieś ten plakat „Audrey Hepburn Tatuaże” w swoim pokoju a będzie na Ciebie spoglądać swoimi pięknymi oczami urocza i delikatna Audrey. Każdy produkt w naszej ofercie jest oryginalny i posiada licencję. Poster cechuje wysoka jakość wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Wydruk na papierze kredowym o gramaturze 150g/m2 gwarantuje trwałość produktów na wiele lat.
Rozmiar

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

N2B Surplus washed night camo
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens