powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 11 z 14.

poprzednia  1  ...  6  7  8  9  10  11  12  13  14  z 14  następna

Red Hot Chili Peppers (Red Asterix) - plakat PP32844  (Plakaty)
19
Red Hot Chili Peppers (Red Asterix) - plakat wysokiej jakości drukowany przez angielską firmę PYRAMID. Wymiary wydruku plakatu to 91,5x61 cm - przy czym pierwsza wartość to szerokość, a druga to wysokość plakatu. Plakat został wydrukowany na papierze kredowym. Najwyższa jakość w druku offsetowym, dzięki czemu plakaty z kolekcji PYRAMID POSTERS odznaczają się wysokim nasyceniem barw i ostrością.
Rozmiar

Rise Against Posterize - plakat LP1733  (Plakaty)
19
Plakat Rise Against Posterize to idealna ozdoba ścienna przedstawiająca chicagowski kultowy zespól punk rockowy Rise Against. Na plakacie widzimy posteryzowany kolaż złożony z koncertowych zdjęć członków zespołu - Tima McIlratha, Joe Principe'a, Zacha Blaira i Brandona Barnesa. Ten czerwono - czarny, przyciemniany plakat powinien cieszyć Twoje oko w mieszkaniu. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 150g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Sid Vicious (chelsea hotel) - plakat LP0591  (Plakaty)
19
Sid Vicious (Chelsea hotel) plakat przedstawia siedzącego na łóżku w pokoju hotelowym w nowym Jorku basistę zespołu Sex Pistols , Johna Simona Rithie'go , zwanego Wredny Sid. Jest on prekursorem punkowej ekspresji na koncertach, zwanej dzisiaj tańcem pogo. . Plakat ozdobi mieszkanie, klub, biuro, hotel, restaurację itp. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że produkty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Skull Girl - plakat MPP50270  (Plakaty)
19
Plakat zatytułowany Skull Girl przedstawia obraz młodej hiszpańskiej artystki specjalizującej się w ilustracjach w stylu gotyckim -Victorii Frances. Na plakacie widzimy wytatuowaną kobietę - wampa leżącą na tapczanie i trzymającą w dłoni czaszkę. Plakat ozdobi mieszkanie, restaurację, klub, hotel, bar itp. Każdy plakat posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalne plakaty. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Skull Rose - plakat HR19070  (Plakaty)
19
Rozmiar

poprzednia  1  ...  6  7  8  9  10  11  12  13  14  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

T-shirt SEX, DRUGS AND ROCK'N'ROLL (k296)
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens