powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 12 z 14.

poprzednia  1  ...  6  7  8  9  10  11  12  13  14  z 14  następna

Slayer Eagle - plakat LP1706  (Plakaty)
19
Plakat pod tytułem: Slayer Eagle jest fantastyczną ozdobą ścienną dla wszystkich sympatyków i wielbicieli amerykańskiego zespołu thrash metalowego o nazwie Slayer - Zabójca. Plakat przedstawia kultowy kamienny herb z ociekającym krwią orłem, wystającymi u dołu z czaszki kłami i niekompletnym pentagramem który Jeff Hanneman umieszczał na sygnowanych swoim podpisem gitarach. Ponad herbem widnieje nazwa zespołu. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 150g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.
Rozmiar

Slipknot (all hope) - plakat LP1256  (Plakaty)
19
Slipknot (all hope bravado) - plakat przedstawia członków amerykańskiej grupy z pogranicza death, heavy nu imetalu alternatywnego Slipknot, której muzycy zawsze koncertują w maskach, promujących swój czwarty album wydany w 2008 roku. Plakat powiesimy w mieszkaniu, klubie, dyskotece itp. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez długi okres.
Rozmiar

Slipknot (Is Gone) - plakat LP1340  (Plakaty)
19
Slipknot, charakterystyczny zespół noszący maski. Tworzą go Sid Wilson (gramofony), Joey Jordison (perkusja), Chris Fehn (instrumenty perkusyjne), James Root (gitara), Craig Jones (klawisze), Shawn Crahan (instrumenty perkusyjne), Mick Thomson (gitara), Corey Taylor (wokal), Donnie Steele (gitara). Plakat przedstawia okładkę albumu ?All hope is gone?. Bardzo mroczny i klimatyczny. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakat jest oryginalny. Poster odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że plakat jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez długi okres.
Rozmiar

Slipknot (Pentagram) - plakat PP33156  (Plakaty)
19
Dziesięć twarzy schowanych zawsze za maskami będących niejednokrotnie w stylu Halloween otacza pentagram na intrygującym plakacie. Ten niesamowity plakat „Slipknot (Pantagram)” dotyczy amerykańskiego zespołu, którego nazwa widnieje na jego górze. Jeżeli jesteś miłośnikiem muzyki heavy metalowej, rap metalu a jeszcze do tego fanem zespołu to ten plakat jest dla Ciebie i świetnie ozdobi pokój wytwarzając w nim klimat tajemniczości. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Soum - plakat PP33126  (Plakaty)
19
Mroczny z gatunku fantasty plakat pt. „Luis Royo (Soum)” powstał w oparciu o obraz zmysłowej, seksownej japonki - wampira wykonane przez hiszpańskiego rysownika, malarza i rzeźbiarza Luisa Royo. Na szarej powierzchni na tle nieba z błyszczącą tarczą księżyca widzimy ją w pozycji siedząco - klęczącej przepasaną tylko szarfą srebrnego materiału na biodrach i czerwoną na ręce. Jej plecy pokrywa tatuaż przedstawiający smoka. Piękną twarz ale z kroplami krwi zwróconą ma w naszą stronę. W dłoniach trzyma miecz którego ostrze zabarwione jest krwią. Ten fantastyczny plakat ozdobi wnętrze mieszkania, klubu, hotelu itp. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

poprzednia  1  ...  6  7  8  9  10  11  12  13  14  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

Steel 8d white-black
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens