powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 3 z 14.

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  z 14  następna

Avenged Sevenfold Nightmare - plakat LP1452  (Plakaty)
19
Avenged Sevenfold Nightmare jest plakatem przedstawiającym afisz reklamujący kalifornijską grupę metalcorową założoną w 1999 roku i ich piąty album studyjny wydany w 2010 roku - Nightmare. Plakat powiesimy w mieszkaniu, klubie, świetlicy itp. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Poster odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Bettie Page (Extatique) - plakat PP32397  (Plakaty)
19
Bettie Page (Extatique), to plakat ukazujący amerykańską modelkę, pochodzącą z Nashville - stolicy muzyki country. Często pozowała ona do zdjęć w samej bieliźnie ,które tworzyły erotyczne historyjki, grała w filmikach o charakterze sado - macho. Jej rozbierane zdjęcia trafiły też do Playboya. W 1955 r uzyskała tytuł Miss Pin - Up. Plakat z czarnowłosą pięknością, w czarnej bieliźnie, siedzącą na krześle i uwodzicielsko spoglądającą na widza ozdobi kawalerkę, klub itp. Każdy egzemplarz posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalne plakaty. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

Bettie Page (Tattoo) - plakat PP32072  (Plakaty)
19
Bettie Page (Tattoo) to plakat przedstawiający słynną amerykańską modelkę lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku często nazywaną Królową Pinups .Jej wygląd, czarne włosy, niebieskie oczy i grzywka miały wpływ na artystów. Była jedną z pierwszych Playmates Playboya - zdobyła tytuł Miss stycznia 1955. Na plakacie widzimy ją pięknie wytatuowaną, klęczącą w szpilkach i stringach. Plakat ozdobi mieszkanie, biuro, klub, hotel itp. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Black Sabbath (Cross) - plakat PP33099  (Plakaty)
19
Black Sabbath (Cross) - plakat Każdy egzemplarz posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

Black Sabbath 13 - plakat LP1681  (Plakaty)
19
Jak przystało na muzykę z gatunku heavy metalu i hard rocka jaką uprawia brytyjski zespół Black Sabbath okładka ich jeszcze ciepłego dziewiętnastego z kolei studyjnego albumu intryguje płonącą cyfrą 13 na tle czarnego nieba. Jeżeli jesteś fanem tego zespołu lub uwielbiasz ten gatunek muzyki to plakat ten powiesisz chętnie w swoim pokoju. Plakat ten będzie świetnym prezentem dla przyjaciół lubiących heavy metal i ten zespół. Plakaty oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że produkty są oryginalne. Poster odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 150g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.
Rozmiar

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

Tirówka new style dollar
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens