powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 4 z 14.

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  z 14  następna

Black Sabbath Band - plakat LP1585  (Plakaty)
19
Black Sabbath Band (Bravado) - plakat wysokiej jakości wyprodukowany przez angielskiego producenta plakatów GB EYE. Plakat wydrukowany dzięki zastosowaniu druku offsetowego na papierze kredowym o najwyższej jakości. Plakaty z kolekcji GB EYE odznaczają się wysokim nasyceniem barw i ostrością. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

Black Veil Brides Leather - plakat LP1454  (Plakaty)
19
Black Veil Brides Leather, to w ciemnej tonacji plakat przedstawiający rockowy zespół amerykański. W czarnych oryginalnych strojach , intrygującym makijażu i ciekawych fryzurach widzimy pięć członkiń tego zespołu. Są to Christian "CC" Coma, Ashley Purdy, Andy Biersack, Jake Pitts i Jinxx. Na ich tle na środku plakatu widnieje w odcieniach czerwieni nazwa zespołu. Ten intrygujący plakat ozdobi pokój fana zespołu, klub, salę dyskotekową itp. Plakaty oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.
Rozmiar

Bring Me The Horizon - plakat LP1649  (Plakaty)
19
Bring Me The Horizon - plakat Plakaty dostępne w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakat jest oryginalny. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że produkt jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez długi okres.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Bring Me The Horizon - Sempiternal - plakat PP33104  (Plakaty)
19
„Bring Me The Horizon - Sempiternal” to tytuł utrzymanego w ciemnej tonacji plakatu będącego okładką wydanego w Wielkiej Brytanii 1kwietnia 2013 roku albumu studyjnego pod tytułem Sempiternal. Jest to album brytyjskiego zespołu muzycznego Bring Me The Horizon uprawiającego muzykę z gatunku deathcore. Na czarnym tle plakatu w centralnym punkcie widzimy wykreślone beżową linią duże koło a w środku liczne mniejsze tworzące różnego rodzaju wzory co na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie serwety. Na górze plakatu widnieje nazwa zespołu a na dole tytuł albumu. Plakat ozdobi pokój nastolatka, salę dyskotekową, klub itp. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

Bullet For My Valentine (Guns) - plakat PP31606  (Plakaty)
19
Bullet For My Valentine (Guns) - plakat Każdy egzemplarz posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

N2B Surplus washed night camo
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens