powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 6 z 14.

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  z 14  następna

Guns 'n' Roses - plakat LP0926  (Plakaty)
19
Plakat amerykańskiego zespołu rockowego Guns N Roses. Plakat jest jakby logo zespołu, przedstawia on na czarnym tle spód naboju na którym widnieje nazwa zespołu, dwie czerwone róże i dwa rewolwery. Plakat możemy powiesić w mieszkaniu , klubie, sali dyskotekowej itp Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że produkty są oryginalne. Poster odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że produkt jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez długi okres.
Rozmiar

Guns N Roses Firepower - plakat LP1525  (Plakaty)
19
Guns N Roses Firepower (Bravado) - plakat wysokiej jakości wyprodukowany przez angielskiego producenta plakatów GB EYE. Plakat wydrukowany dzięki zastosowaniu druku offsetowego na papierze kredowym o najwyższej jakości. Plakaty z kolekcji GB EYE odznaczają się wysokim nasyceniem barw i ostrością. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 150g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.
Rozmiar

Hildebrandt (Diner) - plakat HR19238  (Plakaty)
19
Hildebrandt (diner) jest obrazem słynnego amerykańskiego ilustratora i malarza Grega Hildebrandta. Plakat przedstawia młodą, uśmiechającą się, zgrabną kelnerkę w krótkich spodenkach i bluzeczce z odsłoniętymi plecami z bardzo długimi zgrabnymi nogami. Dziewczyna sprząta stolik na obiad. Ten wesoły kolorowy plakat ozdobi bar, restaurację, hotel itp. Każdy produkt w naszej ofercie jest oryginalny i posiada licencję. Plakat cechuje wysoka jakość wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Wydruk na papierze kredowym o gramaturze 135g/m2 gwarantuje trwałość produktów na wiele lat.
Rozmiar

Hildebrandt (Yellow Rose) - plakat HRF19241  (Plakaty)
19
Hildebrandt (Yellow Rose) jest plakatem w stylu pin up, z zapoczątkowanej, przez Grega Hildebrandta w 1999 roku serii zatytułowanej: Amerykańskie piękności. Greg wraz z bratem bliźniakiem tworzyli ilustracje do komiksów Marvel Comics, obrazy olejne do m.in. Harry Pottera. Plakat powiesimy w kawalerce, klubie, piwiarni, warsztacie samochodowym itp. Każdy produkt w naszej ofercie jest oryginalny i posiada licencję. Plakat cechuje wysoka jakość wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Wydruk na papierze kredowym o gramaturze 135g/m2 gwarantuje trwałość plakatu na wiele lat.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Iron Maiden (number of the) - plakat LP0742  (Plakaty)
19
Plakat pt. Iron Maiden (number of the), to okładka do trzeciego studyjnego albumu zespołu Iron Maiden pt. Liczba Bestii. Iron Maiden jest brytyjskim zespołem heavymetalowym. Okładkę do albumu namalował Derek Riggs. Na niebieskim tle nieba widzimy Eddiego i szatana. Na górze widnieje nazwa zespołu w czerwonym kolorze. Plakat powiesimy w mieszkaniu, dyskotece, klubie itp. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że plakat jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

T-shirt SKULL (k66)
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens