powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 7 z 14.

poprzednia  1  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  z 14  następna

Iron Maiden - Killers PM60038  (Plakaty)
19
Iron Maiden - Killers wyprodukowany przez niemiecką firmę Papermoon. Plakat wydrukowany dzięki zastosowaniu druku offsetowego na papierze kredowym o najwyższej jakości. Plakaty z kolekcji Papermoon odznaczają się wysokim nasyceniem barw, ostrością oraz trwałością. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Iron Maiden - Visions of the Beast - plakat PM60120  (Plakaty)
19
Iron Maiden - Visions of the Beast - plakat wyprodukowany przez niemiecką firmę Papermoon. Plakat wydrukowany dzięki zastosowaniu druku offsetowego na papierze kredowym o najwyższej jakości. Plakaty z kolekcji Papermoon odznaczają się wysokim nasyceniem barw, ostrością oraz trwałością. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Iron Maiden Fear Live - plakat LP1703  (Plakaty)
19
Iron Maiden Fear Live to niesamowity, fantastyczny plakat którego nie może zabraknąć w kolekcji wielbiciela powstałego w 1975 roku londyńskiego zespołu reprezentującego Nową Falę brytyjskiego Heavy Metalu. Na plakacie widzimy ucharakteryzowanego na monstrum założyciela i lidera zespołu basistę Steve'a Harrisa wyskakującego z ogarniętej płomieniami obręczy. Ponad nim na czarnym tle widoczna jest nazwa zespołu. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 150g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.
Rozmiar

Jimi Hendrix (Psychadelic) - plakat PP30356  (Plakaty)
19
Jimi Hendrix (Psychadelic) to plakat na którym pokazana jest postać najwybitniejszego i najbardziej wpływowego gitarzysty w historii muzyki rockowej, urodzonego w Seattle w USA, a zmarłego w wyniku komplikacji po zażyciu środków nasennych 27 lat później w Londynie. Na plakacie w stylu pop art widzimy artystę na tle wirujących żółtych i różowych pasów. Plakat ozdobi mieszkanie, klub, dyskotekę itp. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

Johnny Cash podpis - plakat LP1701  (Plakaty)
19
Johnny Cash Signature jest czarno - białym plakatem który doskonale uzupełni Twoją kolekcję dotyczącą tego artysty. Na plakacie widzimy jednego z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich piosenkarzy o niezwykłej barwie głosu która pozwalała mu śpiewać bardzo różnorodną muzykę od Country po gospel, Rockabilly czy Rock and rolla. Patrząc na plakat poczujesz jak spływa z Ciebie napięcie, jak się rozluźniasz. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 150g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.
Rozmiar

poprzednia  1  ...  3  4  5  6  7  8  9  10  11  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

Krawat szeroki CHESSBOARD
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens