powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 8 z 14.

poprzednia  1  ...  4  5  6  7  8  9  10  11  12  z 14  następna

Johnny Cash San Quentin Portrait - plakat LP1472  (Plakaty)
19
Plakat - Johnny Cash San Quentin Portrait, to zdjęcie Casha z palcem środkowym do góry wykonane na koncercie dla więźniów w San Quentin. Zdjęcie to wykonał fotograf Jim Marshall. Johnny Cash to amerykański piosenkarz, muzyk country i aktor, uważany za jednego z najbardziej wpływowych muzyków dwudziestego wieku. Ten czarno-biały plakat może wisieć w klubie, pubie itp. Plakaty dostępne w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakat jest oryginalny. Poster odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że plakat jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez długi okres.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Korn - Dead Bunny - plakat PP33137  (Plakaty)
19
Plakat pod tytułem „Korn - Dead Bunny” dotyczy amerykańskiego zespołu muzycznego Korn uprawiającego muzykę heavy metal. Na plakacie przyciąga wzrok Martwy Bunny jak i logo zespołu -czerwona nazwa zespołu z odwróconą literą” R” sprawiającą wrażenie jakby pisały ją dzieci. Martwy Bunny leży na ziemi ze sznurem na szyi którego koniec trzyma w ręce postać kobiety o groźnej minie a obok której z rozłożonymi na boki rękami stoi mężczyzna. Interpretacja tych postaci zależy od wyobraźni widza. Ten pełen grozy plakat ozdobi pokój fana zespołu, klub, biuro itp. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

Kurt Cobain Signature - plakat LP1627  (Plakaty)
19
Kurt Cobain Signature - plakat wysokiej jakości wyprodukowany przez angielskiego producenta plakatów GB EYE. Wymiary wydruku plakatu to 61x91,5 cm - przy czym pierwsza wartość to szerokość, a druga to wysokość plakatu. Plakat wydrukowany dzięki zastosowaniu druku offsetowego na papierze kredowym o najwyższej jakości. Plakaty z kolekcji GB EYE odznaczają się wysokim nasyceniem barw i ostrością. Plakaty drukowane są na papierze kredowym - pół błyszczącym o gramaturze papieru 135g/m2. Do produkcji plakatów zastosowano druk offsetowy, dzięki takiemu rozwiązaniu całkowicie został usunięty problem paskowania, dzięki czemu produkt bardzo ładnie eksponuje się we wnętrzu mieszkania. Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach plakatów mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, zdjęcia plakatów mogą wyglądać inaczej (barwy).
Rozmiar

L.A Ink (Kat Von D - Tattoo) - plakat PP31700  (Plakaty)
19
L.A.Ink (Kat Von D Tattoo) plakat przedstawia właścicielkę salonu tatuażu w Los Angeles, Kat Von D na tle tatuaży, własnego logo i logo swojej firmy. Plakat ozdobi mieszkanie, klub, salon kosmetyczny, biuro itp. Każdy egzemplarz posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Led Zeppelin Mothership - plakat LP1570  (Plakaty)
19
Led Zeppelin Mothership - plakat wysokiej jakości wyprodukowany przez angielskiego producenta plakatów GB EYE. Wymiary wydruku plakatu to 61x91,5 cm - przy czym pierwsza wartość to szerokość, a druga to wysokość plakatu. Plakat wydrukowany dzięki zastosowaniu druku offsetowego na papierze kredowym o najwyższej jakości. Plakaty z kolekcji GB EYE odznaczają się wysokim nasyceniem barw i ostrością. Plakaty drukowane są na papierze kredowym - pół błyszczącym o gramaturze papieru 135g/m2. Do produkcji plakatów zastosowano druk offsetowy, dzięki takiemu rozwiązaniu całkowicie został usunięty problem paskowania, dzięki czemu produkt bardzo ładnie eksponuje się we wnętrzu mieszkania. Uwaga! Ewentualne różnice w kolorach i odcieniach plakatów mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitorów. Na różnych monitorach, zdjęcia plakatów mogą wyglądać inaczej (barwy).
Rozmiar

poprzednia  1  ...  4  5  6  7  8  9  10  11  12  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

Czapka Miltec Jeep Cap black
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens