powrót do strony głównej informacje o sklepie odpowiedzi na Wasze pytania stan Twojego koszyka jak kupować rejestracja nowego klienta świeże wiadomości  opinie użytkowników  forum dyskusyjne linki
 


PROMOCJE
NOWOŚCI
 
 
 
     
   
Zapomniałem hasła

  Kategorie | Gadżety | Plakaty
plakaty wysyłamy w kartonowych tubach
przegląd kategorii

Znaleziono 67 produkty/ów. Strona 10 z 14.

poprzednia  1  ...  6  7  8  9  10  11  12  13  14  z 14  następna

Pulp Fiction (Cover) - plakat PP30791  (Plakaty)
19
Pulp Fiction, jeden z najbardziej znanych filmów na świecie, został wyreżyserowany przez Quentina Tarantion w 1994 roku. Plakat ten jest plakatem filmowych. Ukazuje nam listę aktorów biorących udział w filmie, oraz leżącą kobietę z papierosem, przed którą leży pistolet. Najbardziej charakterystycznymi bohaterami w filmie są bez wątpienia Vincent Vega (John Travolta), oraz Jules Winnfield (Samuel L. Jackson). Plakat dla koneserów filmowych, ja również dla zwykłych fanów, którzy uwielbiają ten film. Każdy plakat posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalne produkty. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.

Towar w tej chwili niedostępny. Prosimy o kontakt mailowy: info@bunkier.com

Punks Not Dead - plakat PP31376  (Plakaty)
19
Punks Not Dead jest plakatem na którym widzimy flagę Wielkiej Brytanii z krzyżami: Św. Jerzego, Św. Patryka i Św. Andrzeja, zwaną Union Jack, a na jej tle widnieje wypisane białymi literami hasło: Punki nie umarli. Jest to hasło drugiej generacji ruchu punk ukierunkowanej na anarchizm co uwidocznili literą "A". Plakat powiesimy w mieszkaniu, klubie, restauracji, piwiarni itp. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny plakat. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

Ramones (logo) - plakat PP30427  (Plakaty)
19
Ramones (logo), plakat przedstawia logo amerykańskiej punkrockowej grupy powstałej w 1974 roku w nowojorskiej dzielnicy Queens. Wszyscy członkowie zespołu przyjęli nazwisko Ramone, jako pseudonim artystyczny na cześć Paula McCartneya noszącego pseudonim Paul Ramone gdy wybierał się w podróż pociągiem lub samolotem. Nad logo widnieje nazwa zespołu, a u dołu slogan z filmu Toda Browninga z roku 1932 pod tytułem Dziwolągi, a zacytowany przez nich w piosence Pinhead. Plakat powiesimy w mieszkaniu, klubie, dyskotece itp. Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalne plakaty. Wysoka jakość wydruku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

Reaper Love Hate - plakat GN0577  (Plakaty)
19
Plakat Kosiarz Miłość Nienawiść (Reaper Love Hate) przedstawia kościotrupa z długimi siwymi włosami, w kapturze i z kosą. Na kościach jego palców widnieją napisy, na prawej dłoni - miłość (love) a na lewej - nienawiść (hate). Na tle kościotrupa widnieje czaszka spowita mgłą. Ten mroczny, ciemny plakat możemy powiesić w klubie, pubie itp. Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że produkty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez wiele lat.
Rozmiar

Red Hot Chili Peppers (Logo) - plakat PP31764  (Plakaty)
19
Red Hot Chilli Peppers (Logo), to plakat przedstawiający na czarnym tle logo "Red Hot Chilli Peppers". Jest to amerykański zespół muzyczny powstały w 1983 roku i grający rocka i jego odmiany. W skład zespołu wchodzą: Wokalista Anthony Kiedis, gitarzysta Josh Klinghoffer, Basista Michael "Flea" Balzary i perkusista Jack Kennedys D.H. Peligro. Logo składa się z podwójnego krzyża dookoła którego widnieje nazwa zespołu. Plakat ozdobi pokój fana zespołu, klub, salę dyskotekową itp. Każdy egzemplarz posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie.
Rozmiar

poprzednia  1  ...  6  7  8  9  10  11  12  13  14  z 14  następna

 

 
 
  Promocja

T-shirt KOCHA, NIE KOCHA... (k270)
 
 
Fred Perry Clockwork Havy Duty Grinders Underground Cormax Fostex Steel Grip Bust'a Grip drMartens